TÜM ÜRÜNLERİMİZDE 10 AY ÖDE, 2 AY HEDİYE FIRSATI

FEBZEN

Firmamıza ait bilgiler :

Ünvan: Febzen İnternet ve Bilişim Hizmetleri Vergi Dairesi: YALOVA Vergi No: 4951235872 Adres: MERKEZ MAH. MENDERES CAD. İBRAHİM Kapı No:56/1 MERKEZ-YALOVA

BTK Ticari Amaçlı Yer Sağlayıcı

Febzen İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz alanlarda siz değerli kullanıcılarımıza en iyi deneyimi ve en yüksek performanslı sunucuları sunmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Febzen İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak, Türkiye'nin yüksek performanslı hosting ve oyun sunucuları firması olarak amacımız, müşterilerimize sadece üstün teknik altyapı sunmakla kalmayıp aynı zamanda işlerini dijital dünyada bir adım öne taşıyan çözümler sunmaktır. Yüksek performanslı hosting çözümleri ile web sitelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlarken, oyun sunucularımızla oyunculara en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Febzen İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak, geleceği şekillendiren teknolojik trendlere öncülük eden ve sektörde lider bir konum elde etmeyi hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimize en son teknolojileri ve inovasyonları sunarak işlerini dijital dünyada en üst seviyeye taşıyan bir iş ortağı olmaktır. Vizyonumuz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla birleşerek, Febzen Bilişim Hizmetleri'ni teknoloji alanında güvenilir, yenilikçi ve geleceğe yönelik çözümler sunan bir lider olarak konumlandırmaktır.

Takımımız

İbrahim KANBUR
Genel Sorumlu
Efe ÇETİNKAYA
Genel Sorumlu

Projelerinizi Febzen ile hayata geçirin.

Aklınızda herhangi bir soru işaretine ve endişeye yer bırakmadan projelerinizi yönetin!

Site Haritası